ELAC – EURO-LIBIJSKIE KOMITETY DZIAŁANIA

 Wezwanie do obrony Libii i Dżamahirijji!

 My, działacze na rzecz demokracji bezpośredniej i Europy, odpowiadamy na apel Luca Michela, prezydenta MEDD-RCM (Ruch dla Bezpośredniej Demokracji Europejskiej) i dołączamy doń:
 
Libijska Dżamahirijja jest w niebezpieczeństwie! Demony z przeszłości powróciły, inspirowane i napędzane przez obcych… Wzywamy wszystkich zwolenników Libijskiej Dżamahirijji i jej systemu demokracji bezpośredniej w Europie i Quebec do poparcia naszej akcji i zakładania wszędzie komitetów obrony Dżamahirijji pod nazwą Euro-Libyan Action Committees (Euro-libijskie komitety działania)
 
Jesteśmy z Narodem Libijskim, jego przywódcą Muammarem Kadafim i awangardą Narodu – bojownikami z RCM (Revolutionary Committees Movement, Ruch Komitetów Rewolucyjnych). Odmawiamy powrotu do Libii starych demonów, które płk. Kadafi wyrzucił 40 lat temu: faszyzm i reakcję islamistyczną, rządy monarchii i skorumpowanych partii, obce panowanie i rabunek bogactw narodu. Popieramy libijską drogę do niepodległości, sprawiedliwości społecznej i władzy narodu poprzez demokrację bezpośrednią. Jesteśmy za działaniami Muammara Kadafi na rzecz Związku Afrykańskiego (African Union), którego on jest motorem i inicjatorem, za jego poparciem dla zjednoczenia kontynentu Europy i za jego wizją Libii jako mostu Afryka-Europa.
 
Będziemy prowadzić w Europie i Quebec walkę idei, zwłaszcza poprzez serwisy społecznościowe, przeciw kłamstwom mediów zachodnich i kampaniom nienawiści i zniesławiania przez „libijskich” lokaji imperializmu Zachodu, którzy ze swego złotego uchodźstwa chcą zniszczyć kraj, który zdradzili.
 
Libia to nie Egipt ani Tunezja! To władza narodu, który nigdy nie zdradził Arabskiej Racji, Palestyny ani Iraku, który z Dżamahirijji zrobił oazę postępu, kultury i dobrobytu wśród ubóstwa „arabskich” reżimów zaprzedamych Zachodowi. Muammar Kadafi nie boi się swego narodu. co znów udowodnił wchodząc w tłum popierający go w Tripolisie.
 
ELAC jest jednolitą, ponadnarodową, pan-europejską siecią. Komitety ELAC powstały już w: Francji, Brukseli, Wallonii (b. Belgia), Rosji, Mołdawii, Turcji, Quebec (b. Kanada), Bułgarii… Dołącz do nas! POMÓŻ BRONIĆ LIBIJSKĄ Dżamahirijja!
 
Stop islamistycznemu faszyzmowi!
 
Stop zachodniemu imperializmowi i jego lokajom!
 
Tak dla Rewolucji Dżamahirijja!
 
17.2.2011
 
Luc Michel (Bruksela), Fabrice Béaur (Soczi, Rosja), Jean-Pierre Vandersmissen (Paryż), Inanç Kutlu (Istanbuł)
Ce contenu a été publié dans - ELAC Poland. Vous pouvez le mettre en favoris avec ce permalien.

Les commentaires sont fermés.